כיתוב לוגו
073-2409700

אודותינו

עיריית רמלה וקרן רמלה לחינוך, תרבות ופיתוח (ע"ר) הציבו את נושא החינוך, ההשכלה ולימודי התעודה בראש סדר העדיפויות העירוניות, ורואות בעידוד תושביה ללימודים - יעד חשוב בפיתוחם האישי והמקצועי, בהשתלבותם וקידומם במעגל התעסוקה.

לאורם של מדיניות וחזון אלו, הוקם בשנת 2009 קמפוס השפלה – מרכז לימודים, הכשרה והעשרה למבוגרים (18+), קרוב לבית וקרוב למקום העבודה של תושבי העיר.

 

קמפוס השפלה מציע לבאים בשעריו מגוון רחב של תחומי לימוד, בהם: לימודים אקדמיים (תואר ראשון ושני של האוניברסיטה הפתוחה), קדם-אקדמיים (מכינה קדם-אקדמית בחסות אוניברסיטת בר-אילן), קורסי תעודה והכשרה מקצועית בפיקוח משרד הכלכלה, לשכת רו"ח ועוד, השלמת השכלה (תג"ת), גמולי השתלמות לעובדי רשויות ולימודי העשרה ופנאי.

 

בקמפוס השפלה רואים את התלמיד במרכז, ופועלים למתן ייעוץ וליווי אישי למן רגע ההתקשרות הראשון ועד סיומו המוצלח של מסלול הלימודים.

 

הקמפוס פועל שישה ימים בשבוע (ימים א-ה בין השעות 8:00- 22:00, ובימי ו' בין השעות 8:00 – 14:00).

 

תקנון הקמפוס, מידע למועמד.

הרישום יתקיים בקמפוס השפלה, בימים א'-ה' בין השעות 09:00-20:00
בטלפונים: שיחת חינם: 1-800-200-667/מזכירות הקמפוס: 073-240-9700
בעלי כרטיס אשראי יכולים להירשם באמצעות הטלפון.
מינהל הקמפוס יעניק לסטודנטים טיפול ב: מתן אישורים, טיפול פניות ובקשות, נושאים אישיים, שאלות בתוכנית הלימודים, בחינות ועבודות, קשר עם המרצים ועוד.

* פתיחת הקורסים מותנית במספר מינימלי של משתתפים, כפי שנקבע ע"י הקמפוס.
* במידה וקורס לא יפתח דמי הלימוד יוחזרו במלואם.
* הנהלת הקמפוס שומרת לעצמה את הזכות לא לפתוח קורס עקב מיעוט נרשמים ולערוך שינויים במבנה הקורסים, מערכת השעות, החלפת מרצה או ביטול קורס בשל שיקולים פדגוגיים ואחרים.
* יש להקפיד על הגעה בזמן לקורסים, במועד המדוייק! כניסה לכיתת הלימוד תותר רק עד 10 דק' לאחר המועד המתוכנן לתחילת השיעור, למעט בקורסים עליהם חלים נהלים אחרים שלא מאפשרים איחור כדוגמת קורסי גמול השתלמות וקורסים בפיקוח משרד התמ"ת.
* בקשה לביטול קורס/הקפאת לימודים תתבצע אך ורק בכתב אמצעות מילוי טופס בקשה במזכירות הקמפוס. המועד לטיפול הוא מיום קבלת הבקשה במשרדי הקמפוס.
* לא תהיה שום התייחסות לביטול בע"פ ולא לבקשת ביטול בדיעבד.
* אין לעבור מקורס לקורס ללא אישור מראש ובכתב ממזכירות הקמפוס.
* אין התחייבות להמשיך בפעילות קורס במהלך השנה, באם מספר הלומדים ירד מהמינימום הנדרש, במקרה כזה יוחזר הסכום היחסי מעלות הקורס.
* התשלום עבור הקורס יהיה לכל השנה מראש באמצעות כרטיס אשראי, מזומן או באמצעות צ'קים, כשסכום כל צ'ק יהיה לא פחות מ- 200 ש"ח.
* אין החזר שכר לימוד עקב אי השתתפות בשיעורים בודדים או רצופים.
* בכל מקרה, לא יוחזרו דמי הרשמה בשום שלב אלא במקרה של אי פתיחת קורס.
* סטודנט מתבקש לעדכן את הקמפוס על כל שינוי שחל בפרטיו האישיים לרבות כתובת מגוריו, כתובת דואר אלקטרוני ומספר טלפון נייד. במידה והסטודנט לא עדכן את פרטיו, אין הקמפוס אחראי למידע שנשלח אל הסטודנט בכל אמצעי תקשורת שהוא.
* מוטלת החובה על הסטודנט להתעדכן מעת לעת בנוגע לשינוי שעות הלימוד, מועדי שיעורים, השלמת שעות, וכל שינוי/עדכון בקורס הנלמד.
* השלמת שעות – במידה ויהיה צורך בהשלמת שעות בקורס (עקב ביטולי שיעורים, צורך בתירגולים נוספים וכו'), יתכן וההשלמות תינתנה בימים שאינם ימי הלימוד הקבועים של הקורס. תיניתן על כך הודעה מיוחדת.
* הנחות: סטודנט שלומד בקמפוס, זכאי להנחה בשיעור 5% הנחה בקורס השני שילמד, אך ורק במידה והקורסים מתבצעים תחת אותו תחום לימוד בקמפוס. (לא כולל לימודי שפות, קורסי מחשבים וקורסים במסגרת תחום גמולי השתלמות, מכינת בגרויות ולימודים אקדמים).
 

 

פרטי התקשרות:

מזכירות: 073-2409700
חיוג חינם- שירות לקוחות: 1-800-200-667
מייל : mkampus@ramla.muni.il
כתובת: רח' הזית 4, רמלה .

לייעוץ ומידע נוסף

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם